سرپرست معاونت مالی و اداری سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان خبر داد؛

 

سرپرست معاونت مالی و اداری سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان از بررسی و افزایش گروه پرسنل شرکتی و قرارداد مستقیم سازمان مدیریت پسماند خبر داد.

به گزارش الماس؛ مسعود شیروانیان توضیح داد: طبق ماده ۴۹ قانون کار جمهوری اسلامی ایران، سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان نیز دارای طرح ارزشیابی و طبقه بندی مشاغل مصوب سال ۱۳۷۸-۱۳۸۸ است و شرایط احراز و افزایش گروه ها بر اساس ضوابطی چون تجارب مفید سالانه در حین انجام کار و تحصیلات تعیین می شود.

وی با اشاره به درخواست های مداوم پرسنل سازمان مبنی بر افزایش گروه ها، افزود: با توجه به سختی های کار در سازمان مدیریت پسماند به ویژه کار در کارخانه پردازش پسماند و به منظور برقراری عدالت و ایجاد بستر مناسب برای برخورداری همه پرسنل واجد شرایط از حقوق قانونی خود، پرونده کارگزینی کلیه پرسنل مورد بررسی قرار گرفت تا افرادی که شایسته افزایش گروه هستند، نسبت به افزایش گروه آن ها اقدامات مقتضی صورت بگیرد.

شیروانیان با بیان این که تا کنون ۱۲ جلسه کمیته سرمایه انسانی به این منظور برگزار شده، بیان کرد: کلیه پرونده های پرسنلی در این جلسات بررسی شده که نتیجه آن اعمال بیش از ۲۰۰ مورد افزایش گروه برای بیش از ۸۰ نفر از پرسنل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان بوده است.

معاون اداری و مالی سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان اضافه کرد: نوع فعالیت و ماهیت کار پرسنل سازمان مدیریت پسماند و کارخانه پردازش و تولید کود آلی از جمله مشاغلی است که دشواری های مختلفی از جمله تماس با انواع پسماندها و آلاینده ها و همچنین عدم تعطیلی فعالیت ها در شرایط اضطرار را دارد و از این جهت عزم مجموعه مدیریتی سازمان همواره بر این اساس است که حمایت از پرسنل و تلاش برای برخورداری این نیروهای خدوم از حقوق قانونی خود، در زمره اصلی ترین برنامه ها و اقدامات باشد.کد محتوا 38026